Hakkımızda

Öncelikli amacımız memnuniyet

İnsanlık tarihi boyunca hayatın getirdiği gereksinimlerin başında, yaşam kalitesi için her dönem güvenlik tedbirleri ön planda olmuştur.

Günümüzde ise dünyada hergün yaşanan olayların çoğu güvenlik tedbirleri eksikliğinden kaynaklandığı aşikardır. Son yüzyılda ise güvenlik tedbirleri konusunda bilim adamları, güvenlik stratejistleri, bilişim mühendisleri, durmadan ar-ge geliştirmekteler. Eski teknolojilerin günümüzde demode olduğu, yeniliklerin gereksinimleri yasalarla zorunlu hale geldiği ve yapılması gerektiği kanunlarla belirtilmişir. Enzatek Teknoloji olarak sizin sosyal ve iş hayanızda ihtiyacınız olan güvenlik, kontrol ve haberleşme ihtiyaçlarınızın donanımlarını tedarik ve montaj hizmeti vermekle beraber servis, garanti hizmetiyle de uygulamalar yapmaktayız. Bu konuda ki iş birliğinizden dolayı şimdiden güvenli yaşamlar dileriz.
Kalite politikamız

• Kalite Yönetim Sistemi’nin etkinliğini sürekli iyileştirerek müşteri memnuniyetini yüksek kalitede ve en üst düzeyde sağlamak, bulunduğu sektörlerde lider durumda olmayı amaçlayarak sürdürülebilir bir hizmet sistemi yakalamak • Müşterilerimizin istek ve beklentilerini aşan kalitede ürün ve hizmetlerin en iyisini en uygun fiyata sunarak memnuniyeti daimi kılmak, marka bağlılığını korumak • Teknolojik gelişmeleri izleyip uygulayarak hizmetlerimize yansıtmak, ürün ve hizmet yelpazesini günden güne genişletmek, • Çevreye gereken önemi göstererek, zarar verebilecek faaliyetlerde kaçınmak. Kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanarak hedeflerin başarılması için etkin bir iç ortam oluşturmak.